Nawigacja Panorama Firm

nawigacje android Dobrze znana wyszukiwarka firm Panorama Firm otrzymała nową, bardzo przydatną funkcjonalność.Jest to niezależna aplikacja o nazwie Nawigacja Panorama Firm. Aplikacja została stworzona na system Android jak również na iOS. Aplikacje tą można pobrać ze sklepu Google Play. A co najważniejsze jest ona całkowicie darmowa jeśli chcemy pobrać mapę Polski. Istnieje również możliwość pobrania innych map ale za odpłatnością. Jeżeli chcemy pobierać aplikację z mapą Polski ze sklepu Google Play to najlepiej korzystać z WiFi bo jest ponad 100 MB. Aplikacja raz pobrana ze sklepu i zainstalowana nie wymaga do normalnej pracy połączenia z Internetem, czyli jest to nawigacja off-line.

 

 

Panorama Firm1

Nawigacja1

 

 

 

 
Aplikacja Nawigacja Panorama Firm może pracować jako samodzielna nawigacja samochodowa GPS lub we współpracy z wyszukiwarką Panorama Firm. Dużą zaletą nawigacji jest to, że używa ona map znanej powszechnie nawigacji TomTom.

Panorama Firm2

Nawigacja2

Panorama Firm3

Nawigacja3

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Korzystanie z nawigacji jest bardzo proste. Naciskamy przycisk ustawień w urządzeniu lub na ekranie w lewym górnym narożniku. Pokaże się menu, z którego wybieramy „idź do” i przechodzimy do kolejnego okienka, gdzie korzystając z żółtego paska możemy wybrać sposób określenia miejsca docelowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I tak może to być „adres”, „historia”, „miejsca”, „ulubione” lub „kontakty”.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panorama Firm

Nawigacja

Po określeniu miejsca docelowego przechodzimy do kolejnego okienka i wybieramy na żółtym pasku opcję „Trasa”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panorama Firm

Nawigacja5

Aplikacja pokaże trasę oraz trasy alternatywne. Wyboru trasy dokonujemy w górnej części okienka. Wybrana trasa jest oznaczona kolorem niebieskim. Pozostaje nam nacisnąć dolny pasek z napisem „Rozpocznij nawigację” i jedziemy. Istnieje też opcja „Demo”, gdzie możemy obejrzeć demo trasy przez nas wyznaczonej.

Panorama Firm

Nawigacja6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nawigacja

Panorama1

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli chcemy znaleźć konkretną firmę a następnie skorzystać z nawigacji, która doprowadzi nas do tej firmy to otwieramy aplikację „Panorama Firm”. Wpisujemy nazwę poszukiwanej firmy naciskamy lupkę „Szukaj”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

panorama

Panorama2

panorama

Panorama3

Jeśli wyszukiwarka pokaże kilka firm to wybieramy tą, która nas interesuje i w kolejnym okienku na środkowym pasku możemy wybrać czy chcemy zobaczyć położenie firmy „Na mapie”, czy też zobaczyć „Trasę” dojazdu, czy przejść do wcześniej opisanej aplikacji „Nawigacja”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

panorama

Kraków-rynek

Mapa posiada opcję 3D, nawigacja odbywa się w języku polskim ale można wybrać też inne. Bardzo ciekawą opcją są znane trójwymiarowe budowle w wielu polskich miastach jak poniższe przykłady:

panorama

Poznań-Stary Rynek

panorama

Gdańsk-Kościół Mariacki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>