Yanosik, czyli ochrona portfela.

nawigacje android Coraz więcej kierowców korzysta z programu o nazwie Yanosik. Yanosik początkowo był oddzielnym urządzeniem oraz oprogramowaniem na smartfony służącym do wzajemnego powiadamiania się kierowców o zdarzeniach na drodze. Kierowca widząc na swojej drodze wypadek, fotoradar, stojący przy drodze patrol lub inne utrudnienia przyciskał specjalny przycisk w urządzeniu wysyłając współrzędne tego miejsca. W ten sposób inni użytkownicy zbliżając się do takiego miejsca byli ostrzegani odpowiednim sygnałem ze swojego urządzenia.
Z upływem czasu twórcy programu Yanosik coraz bardziej go ulepszali i dodawali nowe funkcjonalności.

yanosik

Yanosik1

 

 

 

 

 

Dodano nawigację. Jest to nawigacja typu online, czyli każdorazowo mapy pobierane są z internetu. Przy malejących kosztach korzystania z internetu nie jest to złe rozwiązanie. Sama nawigacja jak też program Yanosik są darmowe. Korzystanie a map internetowych zapewnia nam aktualność pobieranych danych a przede wszystkim pozwoli nam ominąć korki na drodze, gdyż takie informacje zapewnia również ta nawigacja.

Yanosik2

Yanosik3

 

 

 

 

 

Korzystanie z nawigacji i wyznaczanie tras jest podobne jak w innych nawigacjach. Można zaznaczyć punkt docelowy na mapie, można dodać go do ulubionych i później skorzystać albo wybrać z Historii wcześniej wybierane punkty docelowe.

yanosik4

yanosik4

yanosik5

yanosik5


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Do najnowszych funkcjonalności programu należy możliwość nagrywania tego co dzieje się przed obiektywem naszego telefonu, zgodnie z tym jak go ustawimy. Nie musimy już kupować modnego ostatnio rejestratora trasy.

yanosik6

yanosik6

 

 

Należy też dodać, że wcześniejsza funkcja zaznaczania zdarzeń drogowych w celu ostrzeżenia innych kierowców została zachowania.
Firma tworząca Yanosika sprzedaje również nadal osobne urządzenia do korzystania z funkcji programu.
Darmową wersję programu Yanosik na telefony z systemem android możemy pobrać ze sklepu Google Play.

2 Comments to Yanosik, czyli ochrona portfela.

  1. Kaczy pisze:

    Zobaczcie http://androidmapa.pl. Bezpłatna, offline i online mapa polski i europy. Na razie testuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>