Automapa i MapaMap

nawigacje androidAutomapa dla Androida i MapaMap dla Androida. Co te programy nawigacyjne mają ze sobą wspólnego w najnowszych wersjach. Pewnego dnia zajrzałem do saloniku prasowego i nagle na stojaku z różnymi gadżetami upominkowymi ujrzałem znajome loga Automapy i MapyMap. Przyjrzałem się bliżej temu i okazało się, że kupując taką karteczkę otrzymujemy kod aktywacyjny do uruchomienia jednego z tych programów na urządzeniu działającym w systemie Android. W przypadku Automapy kod jest wpisany na karcie i widoczny po zdrapaniu farby. Oczywiście ten kod zadziała dopiero po opłaceniu stosownej sumy w kasie. Na karteczce MapyMap nie ma wcale kodu aktywacyjnego lecz pojawia się on na paragonie kasowym po opłaceniu należnej wartości. Po dokonaniu zakupu nie dostajemy gotowego programu na naszego smartfona.

automapa

Automapa-różne wersje

Mapamap

MapaMap- licencja na 30 dni

Taki program musimy zainstalować ze strony firmowej Automapy lub MapyMap albo ze sklepu Play. Jak to zrobić pokazałem na przykładzie Automapy tutaj. MapęMap instalujemy w ten sam sposób. Po instalacji zarówno Automapy jak i MapyMap przez 7 dni dysponujemy darmową w pełni funkcjonalną wersją nawigacji. Dopiero po upływie tego czasu możemy skorzystać z kodu, który można zakupić jak wyżej wspomniałem w kiosku z gazetami (przynajmniej w sieci Inmedio). W zależności od ceny kupujemy wersję Mapy Polski z Automapą na 30 dni za 9,99 zł, 90 dni za 36,99 zł lub 366 dni za 89,99 zł. Automapa dysponuje również Mapą Europy na takie same okresy tylko za nieco wyższą kwotę odpowiednio 16,99 zł, 59,99 zł i 149,99 zł. MapaMap oferuje Mapy Polski na 30 dni za 9 zł, na 90 dni za 23 zł, bezterminowo za 59 zł oraz bezterminowo z roczną aktualizacją za 79 zł. Należy dodać, decydując się na instalację jednego z tych programów otrzymujemy najnowsze mapy i tak Automapa poleca mapy z czerwca tego roku oznaczone symbolem 1306 a MapaMap również posiada nowe mapy Polski z 2 kwartału tego roku oznaczone jako PL-2013Q2. Również sam program MapaMap na Androida został ulepszony i w wersji 7.6 prezentuje się bardzo dobrze. Na koniec jeszcze słowo dlaczego o tym piszę. Niektóre osoby mają problemy z płatnościami przez Internet a tutaj nie muszą obracać gotówką w wirtualnej przestrzeni tylko kupują w kiosku licencję na odpowiadający okres i po wpisaniu kodu mogą używać smartfonu do nawigacji po drogach Polski i Europy.

Incoming search terms:

  • automapa janosik
  • janosik automapa
  • janosik auto mapa

1 Comment to Automapa i MapaMap

  1. Janutess pisze:

    Przy zakupie mapamap na karteczce wcale nie otrzymujemy kodu do uruchomienia mapy na paragonie tylko na dodatkowym wydruku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>