Aplikacje do nawigacji samochodowej

aplikacje do nawigacji samochodowejJeśli chodzi o aplikacje do nawigacji samochodowej to podstawowym programem nawigacyjnym android jest darmowa aplikacja dodana do Androida oparta na mapach Google o nazwie „Nawigacja”. Inne programy dostępne w większości w Sklep Play to Sygic, MapaMap, Navigon, AutoMapa, NaviExpert, CoPilot, iGo, Navitel, Navmax, NDrive, Route66, Wisepilot, andnav2 i kilka innych. Jak widać zebrało się tego sporo.
Wszystkie

aplikacje do nawigacji samochodowej

, które wymieniłem z nazwy – osobiście testowałem i mogę powiedzieć, że działają. Oprócz wymienionych aplikacji do nawigacji samochodowej używałem też aplikacje oparte na GPS ostrzegające o niebezpieczeństwach na drodze takie jak Speedalarm czy Yanosik. Do Yanosika dodano niedawno również funkcje nawigacji samochodowej.
Istnieje również spora grupa programów wykorzystująca GPS do rejestracji naszej aktywności ruchowej w terenie – pieszej, rowerowej, kajakowej, rolkowej, itp. Są to przykładowo takie nawigacje android jak „Moje trasy”, „MapMyRIDE”, „Endomondo”, „BiCycle” i inne.

Aplikacji do nawigacji samochodowej

jest jak widać sporo a jeszcze programiści tworzą kolejne. Co tu wybrać, jakie kryteria stosować, czy lepiej instalować programy płatne czy darmowe ? W kolejnych postach postaram się przedstawić moje doświadczenia i opinie o powyższych

aplikacjach do nawigacji samochodowej

, a o tym jakie nawigacje android wybrać każdy sam zdecyduje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>